Водоканал: "Жовта пляма" не зіпсувала воду

Максим Опанасенко
24 березеня 2013р. 13:14

Водоканал: "Жовта пляма" не зіпсувала воду

За даними лабораторій Дніпровської і Деснянської водопровідних станцій всі показники якості річкової води, котру ми п'ємо, в нормі. Таку заяву поширила прес-служба "Київводоканалу".

Кажуть - у суботу призначили навіть додаткові дослідження. Причина - повідомлення журналістів і киян про підозрілу "жовту пляму" на Дніпрі. "Отримані дані свідчать лише про те, що ми знаходимось на порозі паводкового періоду, для якого властиві підвищення каламутності річкової води, кольоровості, окиснюваності, поступового зменшення лужності. Різких відхилень, що не притаманні цьому сезону року, у показниках річкової дніпровської та деснянської води не спостерігається. Зауважимо, що забір річкової води на очисні споруди станцій Київводоканалу здійснюється на глибині 7  м, тому поверхневі забруднення не впливають вцілому на якість питної води" - йдеться в повідомленні водоканалу. За їхніми даними, жодних каналізаційних витоків у воду немає, всі споруди водовідведення працюють в штатному режимі, аварійних ситуацій також не було.

Разом з тим у "Київводоканалі" кажуть - "жовту пляму" вже помітили і біля водосховища в районі села Лебедівка (Київська область). Там вже працює експерт, котрий візьме пробу води.

Фото - Олексій Давиденко