Кортеж Азарова зустрівся із кучугуром

Ольга Бондаренко
25 березеня 2013р. 8:46

Кортеж Азарова зустрівся із кучугуром

24 березня, під час того, як прем’єр-міністр Микола Азаров об’їжджав столицю аби засвідчити стан київських доріг, - його власний кортеж застряг у кучугурах на Дарницькому мосту.

Як повідомляє прес-служба уряду, машина прем’єр-міністра не змогла проїхати з правого на лівий берег Дарницьким мостом, оскільки сніг не був прибраний. Крім цього, кілька разів на другорядних вулицях довелося долати кучугури, тягучки, допомагати проїхати "швидкій допомозі". "Об’єктивно ситуація дуже важка. Потрібні додаткові сили і засоби, в тому числі додаткові фінансові ресурси. Оперативний штаб з надзвичайних ситуацій визначить необхідні рішення, і Уряд їх прийме. Також ми будемо займатися організацією ритмічного постачання молочних продуктів, хліба тощо",- прокоментував пригоду Азаров. Глава уряду також відвідав магазини та підстанції швидкої допомоги, проте медики запевнили прем’єра, що на виклики встигають. В супермаркеті прем’єр звернув увагу на нестачу молочних продуктів і підвищений попит на хліб, який все-таки постачають, але швидко розбирають покупці.

Як відомо, у Києві оголосили надзвичайний стан через негоду. З 22 березня Київ засипає снігом, через що в місті виник транспортний колапс. ДАІ обмежила в’їзд до столиці вантажного транспорту. Державна автоінспекція також закликає водіїв утриматися від поїздок на власному транспорті у період по 25 березня. У цей час очікуються дуже складні погодні умови

Теги: Київ , Азаров