Шлюб покращує кар'єру

Маша Землянська
25 березеня 2013р. 10:52

Одружені та заміжні працівники значно серйозніше ставляться до роботи, ніж холостяки. Проте, на біду роботодавця - вони ж вимагають і більшої зарплати.

Дослідницький центр Міжнародного кадрового порталу HeadHunter запитував в українців – хто краще працює. Третина опитаних вважає, що одруження позитивно впливає на кар’єрне зростання. Трішки менша частина - чверть, упевнена: холості люди продуктивніше і краще працюють. Цікаво, що чоловіки більш позитивно оцінюють вплив штампа в паспорті на кар’єру, ніж дами. І це логічно: адже чоловікам значно рідше потрібно робити перерви на декрети або «дитячі» лікарняні. Утім багато жінок - 26 %, переконані: наявність або відсутність сім’ї не впливає на робочі якості людини.

Ті, хто вважають одруження каталізатором кар’єри, стверджують: сімейні люди прагнуть більше працювати, оскільки їм потрібно утримувати сім’ю. З тієї ж причини вони ставляться до роботи серйозніше, ніж холостяки. Цікаво, що чоловіки частіше, ніж жінки, вказують на відповідальніше ставлення до роботи зі сторони «сімейних» людей. А жінки вважають, що шлюб додає працівнику більшої солідності в очах роботодавця.

 

Теги: Київ