Мерія: кияни дзвонять і дякують за роботу

Маша Землянська
25 березеня 2013р. 14:13

За вихідні - з 22-го по 25-е березня майже шість тисяч киян подзвонили до Контактного центру Києва за телефоном 15-51. Серед дзвінків, окрім скарг та повідомлень про неприбраний сніг, у мерії наголошують: була й подяка за роботу комунальників.

Проте більшість з тих, хто дзвонив у мерію - або питали, або скаржились на засніжені дороги. Зокрема, 1469 дзвінків, а це – 25% від усіх звернень мешканців, стосуються очищення від снігу та льодяного покрову автомобільних доріг міста. Частка питань щодо прибирання снігу на прибудинковій території становить 14%, тобто 835 звернень. 529 киян (9% дзвінків) повідомили телефоном про проблеми прибирання снігу у місцях загального користування, 318 звернень (5%) зареєстровано щодо питань транспорту та дорожнього господарства. Ще 138 киян повідомили, що у них відімкнули воду.

Сподіватися на допомогу від влади чи комунальних служб кияни припинили щойно пішов сніг. Активісти одразу почали формувати загони порятунку та допомагати один одному. В соціальних мережах кияни продовжують дякувати негоді. Адже вона показала, що в столиці таки живуть людяні та безкорисливі люди.

 

Теги: Київ