БЮТ хоче відправити у відставку Попова

Маша Землянська
25 березеня 2013р. 15:58

БЮТ хоче відправити у відставку Попова

Фракція Київради «БЮТ-Батьківщина» вимагає терміново скликати позачергове засідання, щоб відправити у відставку голови Київської міськдержадміністрації Олександра Попова. В опозиційній партії наголошують: відповідне звернення вже направлено секретарю Київради Галині Герезі.

"Київська влада, Попов, зокрема, незважаючи на прогноз погоди і досвід боротьби зі стихією в західних регіонах, заздалегідь не підготувалися і не впоралися з надзвичайною ситуацією в Києві", - цитують голову фракції Тетяну Меліхову у прес-службі. "У п´ятницю деякі люди добиралися додому до дванадцяти годин. У вихідні дні, через бездіяльність влади щодо прибирання від снігу доріг, громадський транспорт не ходив взагалі, двори будинків і дороги за фактом були не розчищені. Понеділок був оголошений вихідним днем через те, що доїхати на роботу нерозчищеними вулицями Києва практично нереально. Думаю, Попов, як і Черновецький свого часу, буде просто чекати, поки сніг розтане з відлигою".

"Позбавити" Київ Попова не проти і самі кияни, про що свідчать дописи у соціальних мережах. Щоправда сам очільник міськадміністрації впевнений: ситуацію в столиці контролювали. В прямому ефірі новин на 1+1 Попов запевняв, що проблем у Києві немає. До речі, від Миколи Азарова за боротьбу з негодою Попов отримав "трійку".

Фото з Facebook "Київ столиця"  

 

Теги: Київ