Захисники Богомольця спалять опудало міністра

Евеліна Вишневська
26 березеня 2013р. 9:58

28 березня о 13:00 під стінами Вищого адміністративного суду захисники території Олександрівської лікарні спалять опудало міністра культури Новохатька Леоніда Михайловича.  Про це повідомляють активісти-захисники парку Богомольця. Суд відбудеться за адресою вулиця Московська, 8, корпус 5 (станція метро Арсенальна).

ВАСУ продовжить розгляд справи, про законність надання земельної ділянки в парку Богомольця для будівництва компанією Івана Куровського «Житло-Буд». Якщо рішення ухвалять й дадуть право будувати на території лікарні, це може призвести до жахливих наслідків – відкритою стане загроза спалаху епідемії сибірської виразки, збудник якої заборонений на території лікарні.

«Житло-Буд» отримав цю ділянку, яка є частиною парку Богомольця і розташована впритул до вікон Олександрівської лікарні, у 2003 році. 2007-го забудовник почав зрізати дерева та частину схилу, що викликало чисельні протести киян. У 2011-ому Віктор Янукович доручив заборонити будівництво, після чого Київрада повернула цю землю у власність міської громади.

 

Теги: Київ