Міліція не знає про викинутого з маршрутки киянина

Максим Опанасенко
26 березеня 2013р. 11:10

Чоловіка з приступом епілепсії з маршрутки на Мостицькій ніхто не викидав. Про це повідомляє прес-служба київської міліції. 

"Близько 10 години ранку по спецлінії «102» до чергової частини Подільського райуправління міліції надійшла інформація про те, що на узбіччі вулиці Мостицької у людини приступ епілепсії. На місце події негайно було направлено найближчий наряд патрульно-постової служби міліції та карету швидкої медичної допомоги. По прибуттю на місце події правоохоронці опитали свідків та встановили, що всі присутні їхали в маршрутці, коли одному з пасажирів стало зле" - кажуть у міліції. І додають - кілька пасажирів тієї маршрутки взялися вивести хворого на вулицю і попросили водія зупинитися. 59-річного чоловіка винесли на повітря, викликали міліцію і швидку. Зараз він у лікарні.

Натомість, працівники Київської служби порятунку запевняють, що стали свідками того, як з "Богдану", номером СА 0719 АА, на проїжджу частину викинули пасажира, у котрого, як виявилося згодом, був епілептичний приступ. Маршруточник, за їхніми словами, одразу "дав по газах".