Свобода створить революційні комітети на Львівщині

Ольга Бондаренко
26 березеня 2013р. 13:35

Свобода створить революційні комітети на Львівщині

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" на Львівщині створює революційні комітети, які координуватимуть дії в рамках проведення акції опозиції "Вставай, Україно!". Про це повідомила прес-служба "Свободи".

Згідно із повідомленням, такі революційні осередки будуть створюватися на базі Львівської обласної ради, а також районних, міських, сільських рад Львівщини. За словами депутата від "Свободи" Ірини Сех, програма-максимум для парламентської опозиції – це дострокові вибори парламенту і Президента, програма-мінімум – це розбудити протестні настрої та мобілізувати суспільство. "Якщо 18 травня ми не піднімемося, не вийдемо на вулиці й не продемонструємо владі, що ми сильні, єдині, могутні і непереможні, то нас винищать поодинці", – наголосила депутат.

Акція «Вставай, Україно!» вже пройшла у Вінниці, Ужгороді та Львові. 28-го березня акцію запланували в Івано-Франківську, на наступний день заходи будуть в Тернополі, а 30-го березня  - у Чернівцях. Закінчитися акція має маршем у Києві в День Європи 18 травня.

Фото: прес-служба "Свободи".

Теги: Київ , Свобода , революція