МОН урізав витрати на шкільні олімпіади в два рази

Максим Опанасенко
26 березеня 2013р. 13:44

МОН урізав витрати на шкільні олімпіади в два рази

Міносвіти скоротило фінансування шкільних олімпіад більше, ніж в два рази. Такий висновок "Свідомо" зробило, проаналізувавши інформацію з Порталу державних закупівель за 2012 і 2013 роки.

У 2012-му на проведення фінального - 4 етапу - всеукраїнських олімпіад з усіх предметів було виділено 4 170 000 гривень. Ці гроші частинами були відправлені в державні університети і інститути з різних областей, котрі і мали приймати олімпіаду з тієї чи іншої дисципліни. Цьогоріч було виділено суттєво менше грошей - 1 895 072 гривні. Для прикладу. Минулоріч Київський університет Грінченка приймав фінал олімпіади з англійської мови. І отримав на це 214 596 гривень. Цього року цей же університет буде приймати також фінальну олімпіаду, але вже з астрономії. І отримає на це 64 841 гривню. За повідомленням Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, що відповідає за проведення олімпіад, в бюджетному запиті вони вказували більші суми, котрі мали б покрити проведення учнівських змагань повністю. Але потрібну кількість грошей просто не виділили.

Хто скільки грошей отримав за проведення олімпіад у 2013-му

У квітні 2012-го міністр освіти Дмитро Табачник заявив, що учнівські олімпіади - це один з материків, з яких складається підтримка обдарованої молоді і на цей материк завжди є бюджетні гроші.

Фото - 24

Теги: Київ