Власників підприємств карають за кучугури

Ольга Бондаренко
26 березеня 2013р. 13:55

Власників підприємств карають за кучугури

На сьогоднішній день, за неналежне прибирання снігу Департаментом міського благоустрою спільно з інспекторами районних адміністрацій вже вручено 1159 приписів та складено 54 адміністративні протоколи на власників підприємств. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Під час засідання Міського штабу з ліквідації наслідків негоди голова КМДА Олександр Попов дав доручення посилити роботу з підприємцями щодо розчищення їхньої території від снігу та ліквідації бурульок. У разі, якщо підприємці ігноруватимуть виконання цієї вимоги, працівники Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища спершу вручатимуть приписи, а згодом штрафуватимуть їх.

За три дні, починаючи з 22-го березня, у Києві випало 50 мільйонів тонн снігу. Це - своєрідний рекорд за останні 100 років. У зв'язку із транпортним колапсом, який виник внаслідок снігопаду, у місті оголосили надзвичайний стан та навіть зробили додатковий вихідний у понеділок 25 березня. Микола Азарова оцінив роботу київської влади з ліквідації наслідків снігопадів як незадовільну.

 


Теги: Київ , сніг , КМДА