Прокуратура притисла банду київських злочинців

Ольга Бондаренко
26 березеня 2013р. 16:12

Прокуратура притисла банду київських злочинців

Прокуратура затвердила та направила до суду позов до суду щодо діяльності організованої злочинної групи у Київській області, яка  із застосуванням зброї вчинила ряд розбійницьких нападів. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Банда складалася з п'яти учасників, двоє з яких неповнолітні. Незареєстровану зброю, якою користувались злочинці під час розбою, міліція виявила в домі одного з учасників угрупування. Під час розслідування міліціонери встановили два епізоди розбою. В одному з них злочинці вдерлися до адмінприміщення однієї з приватних фірм та намагалися поцупити гроші зі сейфу. Однак встигли лише розпиляти сейф, - забрати гроші вже не вдалось. В іншому епізоді злочинці проникли та пограбували приватний будинок.

Дії злочинного угрупування припадають під статтю "розбій спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах, вчинений організованою групою та поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень". Обвинуваченим загрожує до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Теги: Київ , прокуратура , злочинці