ТСН знайшли голих сноубордисток з Андріївського

Ольга Бондаренко
26 березеня 2013р. 16:53

ТСН знайшли голих сноубордисток з Андріївського

Оголеними сноубордистками з Андріївського узвозу виявились непрацююча юристка Катерина та Інна, що займається бізнесом. Героїнь інтернету відшукали у ТСН.

Катерина та Інна приїхали на Андріївський зі своїми чоловіками. "Коли тіло стикається з природою - повітрям, водою, - людина зливається з цим. Ми не грали на публіку, ми були в своєму гармонійному світі і насолоджувалися життям", - кажуть любительки зимового спорту. Дівчата пояснили, що робили це виключно для себе, а також вважають, що оголеного тіла не варто соромитися. Також дівчата повідомили, що їхні мама не заперечують проти такого захоплення. Героїні соціальних мереж ходять на зимовий пляж біля Венеціанського мосту кожну неділю, де збираються однодумці. Мета таких зборів – здоров'я та свобода, кажуть хлопці та дівчата. 

25 березня в інтернеті  з'явилися фото сноубордисток, що підкорюють Андріївський. Попри те, що кататися історичною вулицею Києва за останні три дні стало традицією - дівчатам таки вдалося здивувати оточуючих. Окрім борду, спеціальних чобіт, рукавичок та шапочки - на дівчатах більше нічого не було.

 

 

Теги: Київ , сноубордистки