Гриценко: у відставку мав би піти Попов

Ольга Бондаренко
27 березеня 2013р. 10:24

Гриценко: у відставку мав би піти Попов

Депутат від "Батьківщини" Анатолій Гриценко вважає, що у відставку мав піти не заступник голови київміськадміністрації Олександр Мазурчак, а Олександр Попов. Про це він написав у своєму "Фейсбуці".

"Вчинок Попова вважаю нечесним і кон'юнктурним. Він лише підкреслив неадекватність амбіцій Попова і страх відповідальності. Не Мазурчак, а саме Попов сьогодні мав би покласти на стіл заяву про відставку. Натомість він миттєво прийняв відставку заступника". - заявив Гриценко. Крім цього Гриценко зазначив, що Попов так і не зміг дорости до управлінця високого рівня, гідного керувати столицею. Водночас, за словами опозиціонера, голова КМДА втратив свої людські якості, які раніше вирізняли його в Уряді Януковича. 

Як відомо, 26 березня голова КМДА Олександр Попов знайшов крайніх у транпортному колапсі, який виник у столиці через негоду, і  звільнив свого заступника Олександра Мазурчака. Також негода та неспроможність комунальників впоратися з нею, коштували посади голові "Київавтодору" Георгію Глінському та начальнику управління з надзвичайник ситуацій Віталію Пшеничному.

Теги: Київ , Гриценко