П'ять областей України можуть опинитись під водою

Евеліна Вишневська
27 березеня 2013р. 12:49

П'ять областей України можуть опинитись під водою

Прем'єр-міністр України Микола Азаров наказав усім службам підготуватись до можливої повені через велику кількість снігу.

«Сніг скоро почне танути і це загроза великої повені та можливо навіть затоплення будинків. Цю небезпеку потрібно одразу усунути», - наголосив на засідані уряду Микола Азаров. Найголовнішим зараз є вивезення снігу з населених пунктів. Підготовити матеріали для водозахисних бар’єрів, в тих місцях, де є вірогідність повені, зробити запаси продуктів та медикаментів, підготувати рятувальну і аварійну техніку, наголосив Азаров.

Також Азаров заявив, що деякі області не готові до можливої повені, це Закарпатська, Житомирська, Хмельницька, Одеська та Тернопільська. Азаров вимагає від віце-прем'єр-міністра Олександра Вілкула, продовжити роботу оперативних штабів в усіх областях України. У столичній мерії визначили 18 додаткових місць для тимчасового складування снігу: зокрема у Голосіївському, Дарницькому, Оболонському і Подільському районах. Вже на вихідних очікується підвищення температури, що створює особливу загрозу для підтоплення міста, адже зливові стоки можуть не впоратись з такої кількістю талої води.

Фото: ресторан "Млин" у Гідропарку в 1972 році під час повені

Теги: повінь , Київ