У Тернополі хочуть заборонити «встати Україні»

Олесь Лук'яненко
27 березеня 2013р. 13:15

Тернопільська облдержадміністрація звернулася з позовом до окружного адмінсуду, аби заборонити акцію протесту опозиції 29 березня "Вставай, Україно!". Про це повідомляє прес-служба партії "Свобода".

Судове засідання призначено на 15:00. "Ніхто й ніщо не зупинить українців, які борються за свої права на своїй, Богом даній землі", - заявив голова Тернопільської обласної організації "Свободи" Володимир Стаюра.

Сама акція опозиції має відбутися 29 березня на площі біля пам'ятника Степану Бандері. Акція "Вставай, Україно!" вже пройшла у Вінниці, Ужгороді та Львові. 28-го березня акцію запланували вІвано-Франківську, 29-го в Тернополі, а 30-го березня  - у Чернівцях. Закінчитися акція має маршем у Києві в День Європи 18 травня. Це вже не вперше влада через суд обмежує право на мирні зібрання через суд. Суддя Окружного адмінсуду Олексій Огурцов заборонив проводити мітинги та акцій протесту біля будівлі Генпрокуратури до кінця цього року. Відтак з 1-го березня по вулиці Різницькій та Гусовського, а також на прилеглих територіях, мітингарям з’являтися заборонено.