Тимошенко залишилась без пожежної безпеки

Евеліна Вишневська
27 березеня 2013р. 15:51

У лікарні "Укрзалізниці", де лікується екс-прем'єр Юлія Тимошенко, зняли пристрої протипожежної безпеки. Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби.

"Тимошенко захотіла, щоб з її палати та інших приміщеннях блоку, в яких вона зараз знаходиться у лікарні "Укрзалізниці", були демонтовані усі пристрої протипожежної безпеки з датчиками, які розміщенні на стелі", - зазначили у відомстві. Тимошенко говорить, що ці пристрої "є інфрачервоними камерами, які її опромінюють та за нею стежать", - цитує прес-служба. Якщо вони не будуть зняті, "засуджена Тимошенко заявила, що піде проживати до душевної кімнати", йдеться в повідомленні. Головний лікар Харківської лікарні Михайло Афанасьєв надав дозвіл на демонтаж пристроїв пожежної безпеки, які були демонтовані в його присутності та керівника Качанівської колонії.

Екс-прем’єра Юлію Тимошенко засудили на 7 років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році. У січні минулого року Генпрокуратура повідомила громадськість, що має докази причетності  Юлії Тимошенко до організації вбивства Євгена Щербаня спільно з Павлом Лазаренком. Євген Щербань був розстріляний з автомату в аеропорту Донецька у 1996 році. Одночасно вбили його дружину, механіка і бортінженера. 

Теги: Тимошенко , суд