Луценко хоче лікуватися, а не обстежуватися

Евеліна Вишневська
27 березеня 2013р. 16:29

Пенітенціарна служба заявляє про те, що засуджений Юрій Луценко черговий раз відмовився від обстеження. Про це йдеться в заяві відомства. «Обстеження мало відбутися лікарями «Оберіг» на базі Чернігівської обласної лікарні, але засуджений Юрій Луценко не дав на це згоди. У зв’язку з цим, за словами лікаря клініки «Оберіг», у нього відсутні підстави для виїзду до Чернігова», повідомляють у прес-службі відомства.

Народний депутат, дружина екс-міністра Ірина Луценко, говорить, що «Юрій Луценко наполягає на продовженні лікування в клініці "Оберіг", яке було перервано цинічно і безпідставно пенітенціарною службою», про це вона повідомила на сайті "Народна самооборона".

21 лютого Вищий спецсуд виніс рішення на підставі Європейського суду з прав людини, який вирішив, що арешт Юрія Луценко мав політичні мотиви та був протизаконним. Проте судді відмовилися окремо переглянути рішення щодо арешту екс-міністра. Луценка заарештували наприкінці грудня 2010-го року. Луценка також засудили за організацію стеження при розслідуванні справи про отруєння Ющенка, по якій Апеляційний суд в листопаді визнав його винним. Дружина засудженого з трибуни Верховної Ради нещодавно розповіла про тортури, які вчинялися над Луценком, а також про його тяжкий стан здоров`я.

 

Теги: Луценко , Київ