Київська аптека продавала наркотики наркоманам

Евеліна Вишневська
27 березеня 2013р. 16:53

Київська аптека продавала наркотики наркоманам

В столичній аптеці на вулиці Волгоградській без рецепту продавали заборонені наркотичні препарати. Правоохоронці знайшли пігулки в схованці під шафою. Про це повідомляють в прес-службі ГУМВС України в місті Києві.


 

Аптека в якій незаконно продавали наркотичні препарати працювала біля п’яти місяців. Фармацевти продавали заборонені продажу препарати «Сонат» та «Димедрол» лише обмеженому колу осіб – знайомим, яких знали в обличчя. Одна таблетка для них коштувала 25 гривень, а за рецептом упаковка з десяти таблеток коштує близько шести гривень. Знайдені слідчими препарати не мали фабричного пакування, а були розділені на три види таблеток та знаходилися у звичайних пакетах. Проведеною експертизою встановлено, що з аптеки вилучили 302 таблетки «Сонату», 332 – «Димедролу» та ще 98 - «Трайсету».

Слідчим відділом райуправління відкрите кримінальну справу за статтею 321 КК України «Незаконне зберігання з метою збуту, збут сильнодіючих лікарських засобів». Тривають слідчі дії. Долю цієї аптеки має вирішити державна служба України з лікарських засобів, до якої буде направлено офіційний лист з повідомленням про незаконні дії установи.

 

Теги: Київ , наркотики , аптека