Студентам Шевченка не подобаються увімкнені лампи

Максим Опанасенко
27 березеня 2013р. 17:46

Студентам Шевченка не подобаються увімкнені лампи

Студентам університету Шевченка не подобається, що їхній виш з ранку до вечора не вимикає світло у своїх корпусах. При чому, не подобається настільки, що вони присвятили цьому величезний пост на ХайВей.

"Донедавна горіла кожна друга лампа. Я пересмикувалася кожного разу, як виходила у коридор, але терпіла. Сьогодні я бачила сюрреалістичну картину: всюди, де недоставало ламп, їх вкручували. А потім засвітили КОЖНУ лампу, яка була в корпусі. Включно із тими, що за карнізами. Із тими, світло від яких взагалі не помітне на тлі яскравого сонячного сяйва. Одним словом, ВСІ абсолютно лампи. І вони горять цілий Божий день, з 8:30 до 18:30" - пише користувачка chorna_juravka. Дівчина навіть взялася підраховувати, скільки марно спалює її університет. Ось що в дівчини вийшло: "Я не полінувалася і підрахувала, скільки ламп горіло намарно. Враховувала лише ті, світло від яких було непомітним на тлі сонячного сяйва. Вийшло 312 ЛД20 (по 18Вт) та 31 ЛД40 (36Вт). Додала до цього 3 лампи по 60Вт в кожному туалеті на кожному поверсі, які практично не вимикаються. Підсумок – 8,892кВт*год. В розрахунку на 206 робочих годин на рік і на 9-годинний робочий день – 16485,77 кВт". Вона ж і додає - це 11,6 тонн СО2 щороку - стільки 3,84 гектари лісу поглинає щороку.

Власне, дівчина просить адміністрацію вишу добряче подумати над економією електроенергії і не демонструвати "свою заможність".

 

Теги: Київ