«Розмови на серйозні теми» - призер Docudays

Евеліна Вишневська
27 березеня 2013р. 20:05

«Розмови на серйозні теми» - призер Docudays

Став відомий переможець у номінації DOCU/ЖИТТЯ. Найкращим фільмом у жанрі креативної документалістики став «Розмови на серйозні теми» литовської режисерки Ґієдре Бейноруте

«Розмови на серйозні теми» – це фільм, у якому немає зовнішньої дії, реквізиту, пейзажів та спецефектів. Головні герої – 8-16-річні діти й підлітки, котрі по-особливому описують усе, що їх оточує. Щирі розмови з ними відкривають картину сучасного світу – інколи меланхолійного, подекуди комічного, а часом і драматичного. Знятий у дусі мінімалізму, цей фільм порушує питання самотності, любові, Бога, світу та людських взаємин. «Світ – це люди». «Ви що, не вірите у Бога? Я можу навчити вас вірити…» - говорять маленькі герої фільму.

Спеціальними відзнаками нагородили латвійського «Документаліста» від  Іварса Звієдріса та Інесе Кляви та румунської «Ноосфери»  від Арчіл Хетаґурі та Ілеана Станкулеску.

Переможця у номінації DOCU/ЖИТТЯ обирали литовський кінорежисер і член Європейської кіноакадемії Аудрюс Стоніс, засновниця й редакторка журналу «Сеанс» Любов Аркус та співзасновник багатьох кінофестивалів і форумів Туе Стін Мюллер із Данії.

 

Теги: Київ , Docudays