В Будинку кіно - фільми-переможці Docudays UA

Галина Танай
27 березеня 2013р. 23:53

В Будинку кіно - фільми-переможці Docudays UA

Розваги з голубами, дитячі розмови на недитячі теми та корейсько-аргентинське кохання на тлі розбитих ілюзій – все це найкращі фільми Docudays UA. У четвер, 28 березня, в Будинку кіно справжній марафон для кіноманів: з 17:00 до 22:00 тут показують фільми-переможці цьогорічного фесту.

Програма-мінімум для перегляду – «Воласті голуби», «Дівчина з півдня», «Розмови на серйозні теми» та «Після Вріцена». Перші три фільми – переможці за версією журі. Ну а німецька стрічка «Після Вріцена» завоювала приз глядацьких симпатій. Режисер Даніель Амба стежив за життям трьох молодих злочинців, які щойно вийшли з тюрми Вріцен. Вони роблять дітей, вчаться кермувати автівкою на свинофермі, купують наркотики у Берліні. Злочин – це помилка чи тавро на лобі? Чи можна стати успішним і незалежним після в’язниці? На ці питання й шукав відповідь Даніель Амба.

Варто подивитись латвійського «Документаліста» - це історія про сувору пані Інту, яка живе край болота і не збирається пускати до себе режисера, якому закортіло зняти фільм. Які випробування влаштує кіношнику колоритна жіночка і на що доводиться йти заради мистецтва, побачите самі. Чудовий настрій після «Документаліста» вам забезпечений.

І обов’язково залиштесь на «Сери та сеньйори» - це короткометражка від нашого режисера Олександра Течинського. Екскурсовод, військовий, банківський службовець, авіамеханік та інші неприкаяні мужики з усієї України щоосені з’їжджаються до Умані, аби попрацювати під час паломництва хасидів на свято Рош ха-Шана. Що з цього виходить, дивіться у Течинського. Втім, якщо ви бодай раз були в Умані, то здогадуєтесь, що це за фільм.

Переможний кіномарафон Docudays UA триватиме з 17:00 до 22:00. Порядок фільмів ще уточнюється. Вхід безкоштовний. 

 

Теги: Docudays , Київ