Покинуті автівки почали прибирати евакуаторами

Ольга Бондаренко
28 березеня 2013р. 9:52

Чотирма евакуаторами з вулиць Києва вже прибрано понад 300 автівок, що заважали роботі комунальників. Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

За словами директора «Київтранспарксервісу» Андрія Дудки, автівки не вивозять на штрафмайданчики, а переставляють поруч на місця, де вони не будуть заважати роботі комунальної техніки. «Ми тісно співпрацюємо з ДАІ міста і дорожніми службами та направляємо евакуатори за їхніми заявками. При цьому наші співробітники не лише перепарковують машини, а й шукають їхніх власників. Так, наприклад, у понеділок з проспекту Володимира Маяковського евакуатором було прибрано 16 автомобілів, а ще 72 – забрали самі власники, яких наші співробітники знайшли та допомогли витягти авто», – зазначив Андрій Дудко. За даними «Київтранспарксервісу», найбільша кількість автівок була на проспекті Перемоги - 82, проспекті  Маяковського - 88, на вулиці Милославській та М. Цвєтаєвої -96.

27 березня у Державній автоінспекції водіїв закликали повернутись за своїми покинутими автівками. Як відомо, через рекордну кількість снігу, який випав 22-23 березня, у Києві і досі тривають заходи із подолання негоди, через яку у місті стався транспортний колапс: вулиці міста потопають у кучугурах снігу та сміття, а голова КМДА Олександр Попов навіть звільнив за неспроможність комунальників розібратись із сніговими заметами свого заступника Олександра Мазурчака. 

Теги: Київ