Жителі відстояли вулицю Бальзака

Евеліна Вишневська
28 березеня 2013р. 11:55

Дозвіл на скандальне будівництво на вулиці  Оноре де Бальзака, 54-а скасовано. Про це повідомили в прес-службі Деснянської районної в місті Києві адміністрації.

На вимогу прокуратури Деснянського району скасовано реєстрацію на виконання будівельних робіт на вулиці Оноре де Бальзака, 54-а. Була проведена прокурорська перевірка та вияснилось, що раніше заплановане будівництво дитячого майданчика у проекті навіть не передбачено, а планувалось збудувати трьохповерхову споруду з підвалом, площа якого перевищила б заплановану у три рази.

На місці забудови встановили паркан, який вже зносили п'ять разів. Кожен раз - з бійкою і скандалом. І також кожного разу паркан встановлювали наново. Забудова ж на цьому місці почалася минулого року - на місці дитячого майданчика. Місцеві мешканці зібрали близько тисячі підписів проти неї, але позбутися її так і не вдалося. Забудова належить підприємниці Анні Рахімовій. Саме цій жінці належала кнайпа-«наливайка» за цією ж адресою, але оформлена була як дитяче кафе. На Бальзака Рахімова будує черговий дитячий заклад – зазначено в документації. Мешканцям стало відомо, що підприємниця має намір після добудови переробити дитячий заклад у готельно-розважальний заклад з нічним клубом, а їхні діти знову залишаться без майданчика.

 

Теги: скандальна забудова , Київ