Апеляція не помилувала за застреленого Януковича

Олесь Лук'яненко
28 березеня 2013р. 12:37

Апеляція не помилувала за застреленого Януковича

Колегія суддів Апеляційного суду міста Суми на чолі з Миколою Гончаровим не змінила вирок чотирьом хлопцям, яких засудили за графіті з застреленим Януковичем. Про це «Свідомо» повідомив голова Молодого Народного руху на Сумщині Андрій Рибалко після закінчення суду.

«Суд був абсолютно упередженим, ніяких доводів не прийняли. Молодий рух просив взяти на поруки Ігора – відхилили», - розповідає Андрій. За його словами, процес проходив однобоко. «Ігор Ганненко і Володимир Никоненко навіть визнали свою провину, щоб отримати м’якіший вирок, але навіть це не подіяло», - додає активіст.

Трьох з чотирьох хлопців, окрім графіті, звинувасували в тому, що вони облили синагогу фарбою та підпалили димовою шашкою підвал. Відтак Михайло Писарцов та Дмитро Данілов отримали 2 роки позбавлення волі, а Ігор Ганненко – 1,8 роки. Володимир Никоненко , який проходить лише у епізоді з графіті, отримав один рік трудової колонії. Малюнок з застреленим Януковичем після вироку хлопцям почав з`являтися в інших містах, зокрема у Києві.

 

Теги: Київ , Суми , графіті , Янукович