Захисники Богомольця спалили опудало Новохатька

Евеліна Вишневська
28 березеня 2013р. 14:17

Противники забудови між Олександрівською лікарнею та сквером Богомольця спалили опудала міністра культури Леоніда Навохатька та екс-мера Києва Олександра Омельченка. Вони зробили це під будівлею Вищого адміністративного суду, за допомогою якого забудовник Іван Куровський намагається повернути собі землю для зведення багатоповерхівки.

Термін апеляції вже вичерпався, але суд знову взявся розглянути цю справу. Якщо суд допоможе забудовнику, активісти збираються підпалити опудала президентського радника Андрія Портнова, який за їхньою інформацією допомагає Куровському виграти цю справу. Новохатько свого часу дав згоду на будівництво, а Київрада під керівництвом Олександра Омельченка виділила землю.

«Житло-Буд» отримав цю ділянку, яка є частиною парку Богомольця і розташована впритул до вікон Олександрівської лікарні, у 2003 році. 2007-го забудовник почав зрізати дерева та частину схилу, що викликало чисельні протести киян. У 2011-ому Віктор Янукович доручив заборонити будівництво, після чого Київрада повернула цю землю у власність міської громади.    

 

Теги: Київ , забудова