У Каськіва новий нацпроект-з піарщиками поп-гурту

Максим Опанасенко
28 березеня 2013р. 16:05

У середу Державне агенство з інвестицій та управління національними проектами підписало меморандум про будівництво технопарку в Кременчузі з фірмою, котру очолює "продюсер" гурту "АРМІЯ". Це розкопали журналісти "Наших грошей".

Меморандум був підписаний з компанією «Overseas Merchandising Corporation» Ltd. За даними грошей, ця фірма була створена 2 роки тому у Лондоні зі статутним капіталом у 20 фунтів стерлінгів. Очолює фірму Хемант Кумар Патак. Він також є одним із співвласників ТОВ "Ідея.Рекламні технології". Це ТОВ займається просуванням поп-гурту "АРМІЯ". Кременчуцький індустріальний парк або ж технопарк – частина нацпроекту, покликана розвивати промисловість і інвестиції іноземців в Україну. Таких має бути побудовано в Україні 10. Міська рада Кременчуга віддала під нього 160 га сільськогосподарських угідь.

26-го листопада директор Держагенства Владислав Каськів від України підписав з іспанською кампанією Gas Natural Fenosa угоду про співпрацю з реалізації національного проекту «LNG-термінал» вартістю в мільярд доларів. Кампанія невдовзі заявила про те, що вона не знає, хто цей лисий з борідкою чоловік, який підписував угоду. Gas Natural Fenosa заявила, що не виходила на український ринок.

 

Теги: Київ