В Єнакієво побили голову осередку від "Свободи"

Евеліна Вишневська
28 березеня 2013р. 18:43

Голову міської партійної організації «Свобода» в Єнакієво Дмитра Глазунова, побили місцеві жителі. Про це повідомляє прес-служба міліції в Донецькій області.

«В ході опитування Глазунова міліція встановила, що це двоє місцевих жителів 1973 і 1986 років народження. За їх словами вияснилось, що їх знімав на відео невідомий чоловік, якого вони попросили перестати їх знімати, але він ніяк не відреагував, а продовжив зйомку. Конфлікт спочатку був словесний, а потім переріс в бійку, через це обидві сторони отримали тілесні ушкодження, і був пошкоджений фотоапарат Глазунова», про це стверджують в Донецькій обласній міліції.За цим фактом відкрито кримінальну справу за ч. 1 ст. 296 УК України - "Хуліганство". 

В прес-службі партії «Свобода», заявляють, що напали саме в той час, коли «свободівці» планували акцію «За чисте довкілля» біля металургійного заводу. Початок акції мав бути о 15:00, про це «Свобода» повідомила місцеву владу, але після «свободівців» на проведення на цьому ж місці о 14:30 власної акції повідомлення до міської ради подали місцеві "регіонали". Близько 15:00 до Дмитра Глазунова, який був на місці акції, напали невідомі молодики. Напад на Дмитра Глазунова стався в той час, коли він говорив по телефону з головою Донецької обласної організації ВО "Свобода" Ігорем Славгородським, який якраз був недалеко від місця інциденту. Саме Ігорю Славгородському і вдалося припинити дії нападників.

 

Теги: Київ , Свобода