Міліція трусить Цензор.нет за коментарі про суддю

Олесь Лук'яненко
28 березеня 2013р. 19:03

Міліція трусить Цензор.нет за коментарі про суддю

Міліція 22 березня завітала до дата-центру інтернет-видання «Цензор.нет» та намагалися отримати доступ до сервера через коментарі про суддю Вищого господарського суду Жанну Бернацьку, повідомляє «Телекритика».

Редактор видання Юрій Бутусов розповів, що заступник начальника київського відділу з боротьби з кіберзлочинністю Тимофій Ковалишин вимагав ip-адресу тих, хто написав коментарі в темі «Суддя господарського суду Жанна Олександрівна Бернацька своїм джипом Порше кайєн демонстративно і нагло не дає виїхати нікому з двору. Як боротися з такими виродками?». Практично через годину після публікації новини про візит людей в погонах на сайті «Цензор.нет», міліція відмовилася від своїх намірів. Міліціонери тільки зайшли до серверної і переконалися в наявності сервера, що відповідає ip-адресі, яка зазначена в постанові з Єдиного реєстру досудових розслідувань. Сам документ, за словами Бутусова, вони не пред’явили.

На форумі forum.durdom.in.ua користувачі вже діляться подібними листівками про суддю.
На форумі forum.durdom.in.ua користувачі вже діляться подібними листівками про суддю.

У відповіді на інформаційний запит «Телекритики» міліція повідомила, що Бернацька звернулася з заявою про погрози в коментарях на сайті видання, тому було розпочате розслідування. У зв’язку з цим слідчий Голосіївського рай управління надіслав до «Цензор.нет» запит, у якому просить надати всю наявну інформацію про осіб, які коментували тему про суддю.

 

Теги: Київ , суд , Цензор.нет , сервери