Міліція прикрила секс-бізнес у престижному готелі

Ольга Бондаренко
29 березеня 2013р. 8:14

Міліція прикрила секс-бізнес у престижному готелі

Впродовж останньої доби столичні міліціонери викрили діяльність двох сутенерок та чотирьох працівниць, які спеціалізувались на організації «дозвілля» у престижних готелях. Про це повідомили у прес-службі міліції.

Отже, повії працювали в номерах престижних столичних готелів та надавали сексуальні послуги за грошову винагороду. Окрім сплати вартості номеру клієнти мали розщедритись ще на 1,5 тисячі гривень за кожну годину задоволення. Організували бізнес  колишні працівниці секс-індустрії. Схеми роботи у обох були однакові, а ось готелі різні. Рекламували себе дівчата досить неоригінально: розмістили оголошення про секс-послуги в мережі Інтернет, в буклетах та замовили візитні картки. За попередньою інформацією, часом налагодити справи дівчатам допомагали і співробітники готелю. 

Зараз перевіряється інформація щодо причетності адміністрації готелів та їх охорони до організації кримінального бізнесу. Розпочато кримінальні провадження за статтею «Створення або утримання місць розпусти і звідництво». Дівчатам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.

Фото: www.expres.ua.