Попов скинув провину за колапс на техніку

Ольга Бондаренко
29 березеня 2013р. 8:33

Попов скинув провину за колапс на техніку

Голова Київської міської державної адміністрації звинуватив у транспортному колапсі, який стався внаслідок негоди, - відсутність достатньої кількості техніки. Про це голова КМДА заявив в ефірі Першого національного.

За словами Попова, вирішити проблеми, що спіткали столицю під час рекордного снігопаду - неможливо з тим технічним оснащенням, яке доступно київським комунальникам. Оснащення міських комунальних служб Попов визнав у 7-10 разів гіршим, аніж у Москві. Також голова КМДА визнав, що міська влада не надто впоралась із завданнями у надзвичаній ситуації: "Скажімо так, на 100% не спрацювались", - сказав Попов.

Як відомо, через рекордну кількість снігу, який випав 22-23 березня, у Києві і досі тривають заходи із подолання негоди, через яку у місті стався транспортний колапс: вулиці міста потопають у кучугурах снігу та сміття, а голова КМДА Олександр Попов навіть звільнив за неспроможність комунальників розібратись із сніговими заметами свого заступника Олександра Мазурчака, голову "Київавтодору" Георгія Глінського та начальника управління з надзвичайник ситуацій Віталія Пшеничного.

Фото: www.day.kiev.ua.

Теги: Київ , КМДА , Попов