Верховний суд не захищатиме мандат Власенка

Ольга Бондаренко
29 березеня 2013р. 9:35

Верховний суд не захищатиме мандат Власенка

Вищий адміністративний суд відмовився передати скаргу захисника Сергія Власенка на його рішення про позбавлення депутатського мандата на розгляд Верховного суду. Про це повідомляє прес-служба Батьківщини.

Підставою для подання Сергієм Власенком заяви були прямо протилежні рішення Вищого адміністративного суду у його справі та у справі Владислава Каськіва. «Незважаючи на очевидність підстав для передачі справи до Верховного суду, це рішення було цілком очікуване для мене, оскільки ВАСУ постійно демонструє свою рабську суть по відношенню до Януковича та його забаганок. Це буде ще одним аргументом у моїй скарзі до Європейського суду з прав людини. Для опозиційних політиків в Україні немає правосуддя ані у кримінальних справах, як у Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та інш., ані у цивільних та адміністративних справах», - сказав Сергій Власенко. У «Батьківщині» зазначили, що Європейський суд з прав людини вчергове змушений буде дати об‘єктивну оцінку судовій системі та стану демократії в Україні.

6 березня Вищий адмінсуд достроково позбавив захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка депутатського мандату за сумісництво державної служби із адвокатською діяльністю. 

 

 

Теги: Київ , Власенко