КНДР готова завдати удару по США

Ольга Бондаренко
29 березеня 2013р. 10:13

КНДР готова завдати удару по США

Північна Корея заявила, що привела в стан бойового чергування свої ракетні війська, і вже готова завдати удару по американських цілях.

Відповідний наказ північнокорейський лідер Кім Чен Ин підписав після зустрічі з вищим військовим командуванням вночі. Про це повідомляє ВВС. Корейська державна інформагенція KCNA повідомляє, що Кім Чен Ин назвав польоти бомбардувальника В-2 "ультиматумом" та заявив, що настав час "розрахуватися" з США. Це сталося після того, як американські бомбардувальники-невидимки здійснили політ над Корейським півостровом. 

7 березня Рада безпеки ООН різко засудила треті ядерні випробування, проведені 12 лютого, і виступила за те, щоб вжити заходів проти Пхеньяна. Зокрема, такі заходи було вжито проти головного зовнішньоторговельного банку Північної Кореї. У відповідь на це Пхеньян пригрозив скористатися своїм правом на попереджувальний ядерний удар по "агресорах", що означало розірвання усіх угод про ненапад з Південною Кореєю, закриття гарячої лінії зв'язку з Сеулом і перекриття пропускного пункту між двома країнами. Після цього, на тлі загострених стосунків з Північною Кореєю, 11 березня, США та Південна Корея почали спільні військові навчання. 

Теги: Київ , КНДР