Деснянський район оголосив карантин через сказ

Максим Опанасенко
29 березеня 2013р. 10:16

Деснянський район оголосив карантин через сказ

У Деснянському районі оголошено карантин через сказ на частині території району. Про це повідомляє прес-служба райдержадміністрації.

Почалося все з випадку у селищі Биківня - на чотири подвір'я тут забігла лисиця і покусала собак. Одна з них загризла руду хижачку. Лабораторний аналіз показав - у лисиці був сказ. "Центр охорони здоров'я тварин" вже провів щеплення проти сказу 165 тваринам. 

Карантин стосується вулиць Кузбаська, Кисловодська, Путивльська, Бобринецька, Радистів, Ушицька, провулку Путивльського та Броварського проспекту). Прилеглу до мікрорайону Биківня територія Деснянського району, зокрема, Лісового масиву теж було визначено загрозливою зоною. За повідомленням, карантин мають зняти через два місяці з дня останнього випадку захворювання. В цей час на території району заборонено проводити виставки, виводки та інші заходи за участю собак. Мешканці району можуть зробити щеплення проти сказу у травмпункті поліклініки для дорослих № 2 за адресою вулуця Драйзера, 19, телефон: 515-88-52.

 

Теги: