Іващенко готує нові позови в Європейський суд

Ольга Бондаренко
29 березеня 2013р. 11:07

Іващенко готує нові позови в Європейський суд

Колишній виконуючий обов'язки міністра оборони Валерій Іващенко готує нові позови в Європейський суд з прав людини, де наразі призупинене провадження у справі його незаконного арешту. Про це Іващенко заявив в ефірі "5 каналу".

"Після того, як Апеляційний суд прийняв рішення про моє звільнення, Європейський суд зробив паузу в розгляді моєї справи", - сказав Іващенко. А також додав, що він вже підготував нові позови з таких питань: "Це відсутність мого доступу, доступу мого захисту до справедливого правосуддя. Це той пункт, який буде розглядатися Європейським судом після того, як я завершу проходження всіх інстанцій національного судочинства", - зазначив Іващенко.

Кримінальна справа, яку Валерій Іващенко намагається оскаржити в Євросуді, була порушена проти нього Головним управлінням військових прокуратур Генпрокуратури 20 серпня 2010 року через продаж будівель Судно-механічного заводу в Феодосії. 14 серпня колегія суддів Апеляційного суду Києва пом'якшила вирок Іващенкові, звільнивши його від відбування основного покарання звипробувальним терміном на рік. 13-го лютого Валерій Іващенко отримав політичний притулок у Данії - повідомляло видання "Український тиждень"