У понеділок МОН має опублікувати завдання іспитів

Максим Опанасенко
29 березеня 2013р. 12:55

До понеділка Міносвіти має опублікувати на своєму сайті завдання шкільних іспитів для 4, 9 і 11 класів. Про це йдеться в листі Міністерства освіти.

Окрім оприлюднення на сайті, Міністерство зобов'язалося безкоштовно надіслати примірники із завданнями до кожного регіонального управління освіти. Ті, в свою чергу, мають віддати їх школам. Друком завдань для цьогорічних іспитів займалося ТОВ "Центр навчально-методичної літератури". Іспити пройдуть у травні. 4-ті класи їх складатимуть з 13 по 21 травня, 9-ті - з 28 травня по 11 червня, 11-класи - з 27 по 31 травня.

Навесні 2011-го Міносвіти розіслало у всі обласні і міські управління листа з інформацією про те, що в травні школярі 5-8 класів повинні написати спеціальні контрольні робти. Щоб підготуватися до перевірки, МОН радило використовувати збірники завдань, які отримали його гриф. Збірники ці коштували по 15 гривень за кожен, при потребі - мінімум 4 книжки для одного школяра. Їхнім друком займалися видавництво "Ранок", "Літера" і "Основа". Батьки мусили купувати збірники за свої гроші. Лише після того, як "Свідомо" розслідувало цю схему, Міносвіти оприлюднило завдання на своєму сайті.

 

 

Теги: Київ