6 станцій метро опинились у зоні ризику підтоплень

Ольга Бондаренко
29 березеня 2013р. 13:07

6 станцій метро опинились у зоні ризику підтоплень

Станція "Героїв Дніпра", "Мінська", "Оболонь", "Вирлиця", "Харківська" та "Позняки" - опинились у зоні найбільшого ризику для підтопленнь. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі Київського метрополітену.

Також "Свідомо" розказали, що до можливої води готуються вже зараз: "Ви ж розумієте, Київське метро - стратегічний об'єкт і ми завчасно готуємось до можливих підтоплень. Наразі причин для особливого хвилювання немає, адже нами проводяться усі необхідні заходи для попереджувальних дій", - заспокоїли у прес-службі.

Як відомо, у столичній мерії визначили 18 додаткових місць для тимчасового складування снігу: зокрема у Голосіївському, Дарницькому, Оболонському і Подільському районах. Вже на вихідних очікується підвищення температури, що створює особливу загрозу для підтоплення міста, адже зливові стоки можуть не впоратись з такої кількістю талої води. У Київській міській держадміністрації просять усіх киян повідомляти про будь-які прояви підтоплень за номером Контактного центра міста: 15-51.

 

Теги: Київ , метро