Дружина Луцького звільнилася від чоловіка

Максим Опанасенко
29 березеня 2013р. 14:46

Дружина Луцького звільнилася від чоловіка

Дружина новопризначеного голови Солом'янської райдержадміністрації Максима Луцького Олена Савицька, котра до цього займала в адміністрації посаду заступника голови з гуманітарних питань, подала заяву про звільнення. Таку інформацію прес-служба Солом'янської РДА надала на прохання "Свідомо".

Зараз Савицька у відпустці. "Заява на звільнення заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Савицької Олени Володимирівни подано нею 21.03.2013 р. і погоджена, відповідно до встановленого порядку. Савицька О. В. буде звільнена з займаної посади в перший робочий день після виходу з відпустки" - йдеться в повідомленні прес-служби.

Максима Луцького президент Віктор Янукович призначив на посаду голови РДА у четвер. Луцький - один з найвідоміших соратників міністра освіти Дмитра Табачника. Будучи заступником голови і головою парламентського комітету з освіти, Луцький постійно лобіював всі реформи Табачника. За що отримував преференції для свого вишу - Національного авіаційного університету, де Луцький значиться проректором, - у вигляді збільшення державного замовлення на підготовку фахівців і фінансування. Луцький програв на виборах до Верховної Ради 28 жовтня БЮТівцю Дмитру Андрієвському, навіть попри те, що сотні студентів НАУ примусово виганали з гуртожитків на голосування за свого проректора.