В Уряді обіцяють зігріти Світлодарськ

Ольга Бондаренко
30 березеня 2013р. 12:08

В Уряді обіцяють зігріти Світлодарськ

Після пожежі на Вуглегірській теплоелектростанції "Центроенерго" людям роздали електрообігрівачі. Про це повідомляє прес-служба уряду.

"Централізоване теплопостачання відсутнє, але у людей є можливість користуватися електрообігрівачами. За розпорядженням голови Донецької ОДА Андрія Шишацького були оперативно придбані електрообігрівальні прилади, і роздані людям. У першу чергу їх отримали соціально незахищені громадяни", - йдеться в урядовому повідомленні. А також у прес-службі додають: "За повідомленням Гідрометцентру в найближчі добу на території Донецької області очікується значне потепління, але в разі необхідності, люди будуть забезпечені джерелами тепла".

Пожежа на Вуглегірській ТЕС сталася в п'ятницю, 29 жовтня, - о 15:15 на другому блоці зайнялося обладнання. Потім вогонь розповсюдився на покрівлю будівлі площею у 1500 кв м. З місця пожежі змогли вивести десятьох людей. Щонайменше одна людина загинула, ще троє постраждали. Зараз люди в Світлодарську мерзнуть: газ, електрика і холодна вода в будинках є, а от тепло й гарячу воду забезпечувала ТЕС. Місцева влада думає, що робити з дитсадками. Лежачих хворих місцевої лікарні перевозять до Дебальцевого. 

 Теги: Київ , Світлодарськ