Путін повертає в Росію Героїв праці

Ольга Бондаренко
30 березеня 2013р. 13:23

Путін повертає в Росію Героїв праці

Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав указ про відродження в Росії звання "Герой праці". Про це повідомили у прес-службі президента РФ.

"З метою підвищення суспільної значимості і престижу самовідданої та сумлінної праці постановляю встановити звання Героя Праці Російської Федерації для присвоєння громадянам Російської Федерації за особливі трудові заслуги перед державою і народом, пов'язані з досягненням визначних результатів у державній, громадській та господарській діяльності, направленій на забезпечення благополуччя і процвітання Росії ", - йдеться в тексті документа.

Звання "Героя Праці" присвоювалося у Радянському Союзі за часів Сталіна особам, що мали особливі заслуги в галузі виробництва, науковій діяльності, державній чи громадянській діяльності, і мали стаж не менше 35 років. З присвоєнням звання Герой Праці вручалася грамота ЦВК з описом заслуг нагороджуваного. Термін "герой праці" з'явився в 1921 році. Всього у 1928–1938 роках звання "Герой Праці" удостоїлися 1014 осіб. 

Теги: Київ , Путін