Пожежу на Вуглегірській ТЕС вивчатиме Ставицький

Ольга Бондаренко
30 березеня 2013р. 13:37

Пожежу на Вуглегірській ТЕС вивчатиме Ставицький

В Уряді створили спеціальну міжвідомчу комісію на чолі з Міністром енергетики та вугільної промисловості України Едуардом Ставицьким для розслідування причин аварії на Вуглегірській теплоелектростанції. Про це повідомляє урядова прес-служба.

На даний час комісія працює на місці аварії з метою проведення розслідування причин та обставин події.  За результатами розслідування буде підготовлено наказ щодо усунення виявлених порушень та притягнення до відповідальності винних осіб. "Спецкомісія повинна вжити вичерпні заходи щодо ліквідації наслідків пожежі та надання необхідної допомоги потерпілим", - йдеться у повідомленні Уряду.

Пожежа на Вуглегірській ТЕС сталася в п'ятницю, 29 жовтня, - о 15:15 на другому блоці зайнялося обладнання. Потім вогонь розповсюдився на покрівлю будівлі площею у 1500 кв м. З місця пожежі змогли вивести десятьох людей. Щонайменше одна людина загинула, ще троє постраждали. Зараз люди в Світлодарську мерзнуть: газ, електрика і холодна вода в будинках є, а от тепло й гарячу воду забезпечувала ТЕС. Місцева влада думає, що робити з дитсадками. Лежачих хворих місцевої лікарні перевозять до Дебальцевого. 

Теги: Київ , Світлодарськ