202 киянина вже попросили КМДА прибрати сніг

Ольга Бондаренко
30 березеня 2013р. 16:16

202 киянина вже попросили КМДА прибрати сніг

Станом на 12:00 30 березня - до Контактного центру міста Києва вже надійшло 202 зверненя з проханням прибрати сніг. Про це повідомили у Київській міській держадміністрації.

67 звернень надійшло з питань прибирання снігу у місцях загального користування, 65 людей поскаржились на неприбраний сніг біля їхніх  будинків та 70 - попросили прибрати сніг на автомобільних дорогах. Також кияни сьогодні скаржились на роботу громадського транспорту: 15 звернень надійшло щодо руху автобусів, 5 – трамваїв, 14 – тролейбусів, 8 – маршрутних таксі, 6 – міської електрички. Жодної скарги на роботу метрополітену за цей період - за даними КМДА - не надходило. Міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій запевняє, ситуація з прибиранням снігу та робота громадського транспорту в місті є повністю контрольованою.

28 березня киянам пообіцяли, що біля їхніх будинків приберуть сніг. Нагадаємо, номер Контактного центру міста: 15-51. За цим самим номером киян просять повідомляти про будь-які види підтоплень.