Роботу Вуглегірської ТЕС обіцяють відновити

Ольга Бондаренко
30 березеня 2013р. 17:27

Роботу Вуглегірської ТЕС обіцяють відновити

Роботу Вуглегірської теплоелектростанції “Центренерго” у Світлодарську Донецької області з часом буде відновлено, а перші заходи в цьому напрямку будуть здійснені вже протягом тижня. Про це повідомляє прес-служба Уряду.

Учасники засідання Міжвіжомчої комісії, на якому і обговорювали це питання, наголосили, що працівники Вуглегірської ТЕС не залишаться без роботи і будуть задіяні на інших енергетичних об’єктах. Вже протягом 10 днів вУряді обіцяють розробити прогнозний план теплозабезпечення в наступному опалювальному сезоні. 

Пожежа на Вуглегірській ТЕС сталася в п'ятницю, 29 жовтня, - о 15:15 на другому блоці зайнялося обладнання. Потім вогонь розповсюдився на покрівлю будівлі площею у 1500 кв м. З місця пожежі змогли вивести десятьох людей. Щонайменше одна людина загинула, ще троє постраждали. Зараз люди в Світлодарську мерзнуть: газ, електрика і холодна вода в будинках є, а от тепло й гарячу воду забезпечувала ТЕС. Місцева влада думає, що робити з дитсадками. Лежачих хворих місцевої лікарні перевозять до Дебальцевого. В Уряді створили спеціальну міжвідомчу комісію на чолі з Міністром енергетики та вугільної промисловості України Едуардом Ставицьким для розслідування причин аварії на Вуглегірській теплоелектростанції. 

Теги: Київ , Уряд , Світлодарськ