Яценюк заявляє що за ним стежить СБУ

Ольга Бондаренко
30 березеня 2013р. 17:39

Яценюк заявляє що за ним стежить СБУ

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявляє, що викрив автомобіль, із якого за ним велося незаконне зовнішнє спостереження в Чернівцях, де сьогодні відбулася акція «Вставай, Україно!». За інформацією "Батьківщини", автомобіль належить Службі зовнішнього спостереження СБУ. Про це повідомляє прес-служба партії.

За інформацією прес-служби, повертаючись із запису програми на студії "ТВА", Арсеній Яценюк помітив дві машини, які вели за ним зовнішнє спостереження. Він записав номер однієї з машин і зателефонував БЮТівцю Геннадієві Москалю, щоб перевірити номер. Виявилося, що цей номер на обліку не стоїть. Разом із групою народних депутатів одне авто вдалося зупинити, другий автомобіль утік. Було зроблено заяву про вчинення кримінального правопорушення і викликано наряд міліції. Після приїзду міліції особи, які перебували в машині, вийшли, і було чути, як ведуться радіопереговори.

"У цих осіб було виявлено засоби прихованого зв’язку, які були в робочому режимі. В салоні машини правоохоронці виявили фотоапаратуру та засоби стаціонарного та переносного зв'язку з інвентарними номерами державної установи. Усі записи на фотоапаратурі були знищені до приїзду міліції", - йдеться у повідомленні "Батьківщини". У багажнику автомобіля працівники міліції виявили три комплекти номерних знаків не з чернівецького регіону. Ці номери, як з'ясувалося, в картотеках МВС не числяться. У "Батьківщині" заявляють, що автомобіль належить службі зовнішнього спостереження СБУ.


Фото: прес-служба "Батьківщини".

Теги: Київ , Яценюк