За вояж до Відня Забужко назвала Попова кагебістом

Галина Танай
31 березеня 2013р. 11:03

За вояж до Відня Забужко назвала Попова кагебістом

 Оксана Забужко висловила  свою думку про дії Олександра Попова під час снігопаду. Письменниця назвала голову КМДА "кагебістом" - за поїздку нібито у відрядження до Відня.

"Звідусюди тільки й чути: "як офіцер, Попов мав би..." (піти у відставку, застрелитись і т.д.). Просто тобі якийсь "російський Голівуд"-лайв :-). Шановне панство, схаменіться, не тиражуйте фальшивих мемів: Попов не "ОФІЦЕР" - Попов КАГЕБІСТ. Не з тих, цебто, що йшли на фронт, - а з тих, що втікали в евакуацію, лишивши за собою замінований Хрещатик. І за 70 років алґоритм цей, як бачимо, не змінився: "как покойничка кормили, так он и выглядит" (с))))", - написала Оксана Стефанівна у своєму фейсбуці.

Як повідомив Попов в ефірі телепрограми "Шустер LIVE", в ніч з 22 на 23 березня він був у відрядженні у Відні з дружиною.  В цей час у Києві стався транспортний колапс, люди були змушені ночувати в автівках, на проспекті Перемоги водії пиляли відбійник, аби звільнитися з 14-годинного затору. а витягали з заметів, годували і гріли киян волонтери. 

Теги: Забужко , Попов , Київ