Будівництво на Театральній задимили (фото, відео)

Наталія Курило
20 січня 2011р. 8:55

В середу, 19 січня, біля 10.30 ранку екологічний Рух "АнтиБетон" закидав димовими шашками територію скандального будівництва біля метро Театральна.

Про це "Свідомо" повідомили активісти, що виступають проти забудови.

 За даними екологів, акцію було проведено для привернення уваги суспільства до проблем, що пов'язані з цією забудовою, а також із загальною проблемою київських забудов.

Але, очікуваного результату досягти не вдалося. Через певний час будівництво відновилося.

Фото зроблене через пару годин
Фото зроблене через пару годин

Це питання знаходиться під контролем голови міської адміністрації Олександра Попова. На зустрічі з активістами, місцевими мешканцями та забудовником Попов та його перший заступник Олександр Мазурчак порадили підприємству "Альянс-Центр" припинити будівельні роботи. А юристи КМДА взялися розглянути законність виділення землі на Богдана Хмельницького, 7.

Очільник міста передав проект на розгляд містобудівної ради, яка в свою чергу більшістю голосів прийняла рішення про невідповідність проекту архітектурним нормам.

Все розпочалося з того, що у травні 2003 року Київрада виділила земельну ділянку підприємству "Альянс – Центр" для будівництва офісно-торгівельного центру на вулиці Богдана Хмельницького, 7.

Активісти його вважають незаконним. Після обстеження станції метро "Театральна", над яким розпочалося будівництво фахівці встановили, що котлован розташований над куполом касового залу і з'єднанням ескалаторного тунеля з куполом касового залу, виритий без відповідного кріплення і устаткування, і створює загрозу для нормальної роботи станції метро і безпечного перевезення пасажирів.

В 2006 році під тиском місцевих жителів, які неодноразово проводили акції протесту проти скандального будівництва це рішення відмінили. У вересні 2008 року будівельні роботи знову відновилися і зупинилися в березні цього року.