Регіонали кличуть постояти під Радою за 50 гривень

Галина Танай
31 березеня 2013р. 11:33

Партія Регіонів так не хоче швидких виборів мера Києва, що 2 квітня збирає анти-мітинг під Верховною Радою. Завдання №1 - прийти раненько і перекричати опозиційний мітинг. За це обіцяють аж 50 гривень. Людей на мітинг збирають "ВКонтакте", назва спільноти красномовна - "ПОЛТИННИК! выплата после акции!".

На мітинг кличуть тільки молодих людей до 30 років. "Массовка на 2 апреля (вторник) утро.Время (ориентируйтесь на на мариинский парк м. Арсенальная) и место встречи скажем в понедельник (ориентируйтесь на 8.00 утра) Стоять 3 часа. Оплата 50 грн. Если акция продлится на 1 или 2 часа это время оплатится по окончанию!" - повідомляють у спільноті. А активістка Карина Бабенко виклала у Фейсбуці скрін переписки з організатором.

У вівторок, 2 квітня, опозиційні "Свобода", УДАР та "Батьківщина" збирають на мітинг з вимогою призначити вибори в Києві не пізніше 2 червня. Як заявила опозиція, президент Віктор Янукович і Партія регіонів хочуть скасувати вибори у Києві і знищити місцеве самоврядування у столиці. Акція під Радою почнеться під Верховною Радою о 10:00. 

Теги: мітинг , вибори , Київ , Партія Регіонів