Фіни поховали Лукашенка замість Березовського

Галина Танай
31 березеня 2013р. 13:12

Фінський телеканал Nelonen передчасно поховав президента Білорусі Олександра Лукашенка. Під час випуску новин сюжет про смерть Бориса Березовського проілюстрували фотографією Лукашенка. Про це повідомляє сайт "Ведомости Карелии".

Видовище було неординарне: закадровий голос розповідав про Березовського, а з екранів телевізорів дивився Лукашенко. Про вибачення з боку телеканалу наразі не повідомляється. Лукашенко прокол фінських телевізійників не коментував. 

23 березня Бориса Березовського  знайшли мертвим у власному будинку в Лондоні. Останні 13 років свого життя Березовський жив ​​у Великобританії, куди емігрував з приходом до влади Володимира Путіна. Результати розтину вказали на те, що причиною смерті Березовського є удушшя. Спочатку поліція говорила, що причиною смерті Березовського могло стати самогубство. Тепер не відкидають і версію вбивства: восени 2012 року підприємець розпорядився ліквідувати активи кількох контрольованих ним офшорних фондів, у зв'язку з чим очікував надходження коштів у розмірі близько 200 мільйонів фунтів. Газета The Sunday Times відзначає, що, на думку деяких друзів Березовського, інформація про очікуване надходження великої суми додає більше ваги версії про навмисне вбивство

 


Теги: Київ , Лукашенко , березовський