Проти Яценюка почали кримінальне провадження

Галина Танай
31 березеня 2013р. 17:06

Почали кримінальне провадження проти лідера "Батьківщини" Арсенія Яценюка та Геннадія Москаля -  за фактом втручання  в діяльність правоохоронних органів. Про це повідомила  прес-служба чернівецького облуправління МВС.

За словами міліції, після повідомлення про стеження за Яценюком у Чернівця на місце події одразу прибула слідчо-оперативна група Шевченківського райвідділу. Як встановили оперативники, у місті дійсно проводились заходи МВС  на службовому транспортному засобі - але до депутатів ці заходи жодного стосунку не мали.

Також повідомили, що працівників міліції в службовому автотранспорті заблокували невідомі особи на двох легкових автомобілях марок "Шкода" та "Тойота". Після чого ці особи викликали Арсенія Яценюка та Геннадія Москаля. Депутати ж нібито провели обшук службового авто та особисто обшукали міліціонерів. Проти Яценюка і Москаля почали кримінальне провадження за фактом незаконного втручання в діяльність правоохоронних органів (стаття 343 частини 1 Кримінального Кодексу України). 

 29 березня лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що викрив автомобіль, з якого за ним велося незаконне зовнішнє спостереження в Чернівцях. Це відбулося під час акції «Вставай, Україно!». За інформацією "Батьківщини", автомобіль належить Службі зовнішнього спостереження СБУ, а номер у картотеках МВС не числиться.

Теги: Київ , Яценюк , Чернівці , стеження