Опозиція хоче від Уряду почути про повінь

Евеліна Вишневська
1 квітня 2013р. 12:37

Фракція «Батьківщина» хоче у вівторок, другого квітня заслухати звіт від уряду та голів облдержадмістрацій про те, як ведеться підготовка до можливої повені. Про це повідомляєпрес-служба партії.

«Опозиція вимагає призначити вибори мера Києва та Київради на друге червня, додатково ми хочемо проголосувати за скасування пенсійної реформи,» - заявив Арсеній Яценюк, голова фракції «Батьківщина». Яценюк додав, що в КМДА написали інформацію, як боротися якщо буде затоплювати : «Для цього треба взяти аптечку, сірники, хліб, питну воду, - і найголовніша фраза – в Києві треба зібратись на підвищеному місці». «У нас є одне підвищене місце – це Банкова, де знаходиться адміністрація президента. Тому, як ми зрозуміли, просять принести сірники і запальнички», вважає Яценюк.

Через аномальний снігопад 22-24 березня, Київ за два дні отримав більше місячної норми опадів. "Плюсова" температура, котру синоптики прогнозують протягом всього тижня, може призвести до підтоплення деяких київських районів. Також мапу імовірних підтоплень можна подивитись тут. У зоні ризику  опинились також 6 станцій метрополітену, а також більше 70 підземних переходів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Київ , повінь , Уряд , звіт