Міносвіти відібрало ліцензію у київської академії

Максим Опанасенко
1 квітня 2013р. 14:50

Акредитаційна комісія, що займається роздачею та анулюванням ліцензій на навчання вищих навчальних закладів, анулювала ліцензію Київської академії міжнародної економіки та міжнародних відносин. Про це повідомляє прес-служба Державної інспекції навчальних закладів.

Академію ревізори з міністерства перевіряли у березні 2012-го. Тоді знайшли порушення і дали три місяці на їх виправлення. Повторна перевірка пройшла у лютому. Виявилося - порушення лишилися. Так, Академія за рік не виконує навчальні плани по підготовці бакалаврів аж на 49%, доручає читати лекції викладачам без наукових ступенів і вчених звань, укладає зі студентами договорів на навчання не на весь термін навчання, а на кожен рік навчання, що заборонено законом. 

"Фінішем" для інспекторів став той факт, що на денній формі в Академії, де працює два факультети, навчається... 29 студентів - при нормі не менше 200 студентів для одного факультету. Анулювання ліцензії на навчання почне діяти з 1 липня. Всіх студентів обіцяють перевести в інші виші.